3 GB Ücretsiz Bedava İnternet

vodafone bedava 3gb internet

3 GB Ücretsiz Bedava İnternet için Turkcell, Vodafone, Turk Telekom operatörleri nasıl yararlanabilir? Bedava internet kazanma 2020 yılında önemli bir kampanya ile karşımızda. Bedava 3 GB internet kazanmak için Turkcell, Türk Telekom Vodafone gibi operatörleri kullanmanız yeterli.

 Bedava internet paketi kazanma

2020 yılının mart ayı içerisinde ülke ve dünya içerisinde hızla yayılan coronavirüs salgını nedeniyle eğitim kurumlarında, tatil yapılmasına karar verildi. 16 Mart tarihinden itibaren ilk orta ve lise düzeyindeki okulların 3 haftalık bir tatil nedeniyle uzaktan eğitim derslerine başla anılacaktır. Turkcell Vodafone Türk Telekom gibi operatörlerde öğrencilerin uzaktan eğitime katılabilmeleri ve derslerinde gecikmelerinde yaşanabilecek engelleri açmaları için 3 GB ücretsiz bedava internet dağıtmakta. Siz nerede Turkcell Vodafone ve Türk Telekom Hattınız ile 3 GB bedava internet kazanmak için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

3 GB Ücretsiz Bedava İnternet
3 GB Ücretsiz Bedava İnternet

Bilineceği üzere ye nisan ayında ara tatil yapılacak ancak dünya bazında meydana gelen bu virüs nedeniyle 23 Mart itibariyle uzaktan kare başlanılacaktır. Uzaktan eğitim için maddi imkânı bulunmayanlara ülkemizdeki operatörler hediye internet vermeyi kararlaştırdı. Uzaktan eğitim için 3 GB ücretsiz bedava internet nasıl alabilirim gibi sorularınızı bir alt başlık içerisinde incelemeye ve konumuzu Uzatmaya devam edelim.

 Ücretsiz Bedava İnternet Nasıl Alabilirim?

Turkcell Vodafone Türk Telekom

3 GB ücretsiz yani bedava internet Turkcell Vodafone Türk Telekom gibi operatörler içerisinde öğrenciler için hazırlanmış bir kampanyadır. 3 GB bedava internet kazanmak için Yapmanız gerekenleri alt başlıklara sizlere detaylı olarak açıklamış bulunmaktayız.

Uzaktan Eğitim İle Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır?

Eğitimin uzaktan olacağı bu yani 2020 döneminde 3 GB internet bedava alabileceksiniz eğitim başkanı Ziya Selçuk uzaktan eğitim yapıldığı için öğrencilere 3 GB internet ücretsiz olarak sunulacağını söyledi. Bu internet tüm operatörler tarafından ücretsiz olarak öğrencilere sunulacaktır. Yalnız bu internet sadece EBA sistemi üzerinde kullanılabilecektir.

Milli eğitim tarafından hazırlanan içeriklerin yüklendi EBA içerisinde geçerli 3 GB bedava internet için Turkcell Vodafone Türk Telekom gibi operatörler kullanan tüm vatandaş öğrencilerimizin yararlanabileceğini bildirelim.

yeni altını çizerek,  Corona Virüs salgını nedeniyle ülkede meydana gelen eğitim kurumlarına verilen ara kararı için tüm operatörler 3 GB ücretsiz bedava internet paketi vermekte.

Öğrencilerin ve   öğrenci ve velilere faydalanabileceği bu internet paketinden faydalanabilmek için tüm operatörlerden EBA yazıp 55 55’e mesaj atarak faydalanabilirsiniz. Tabii bu faydalanma sadece Eva üzerinde çalışmaktadır bilginiz olsun diğer internet işlerinde işimize yaramıyor sadece interneti EBA üzerinde kullanabilirsiniz.

3 GB Bedava İnternet Paketi Kazanma

Yine tekrar edilerek coronavirüs salgını nedeniyle dünya çapında verilen OHAL ile ülkemizde, mücadeleler sürmekte. Bunların arasında yetimlerin sekteye uğraması da yalnızca bir aşama. Eğitim kurumlarına verilen tatil kararı ile öğrenciler eğitimlerini aks atmasın diye eğitim adlı bir kampanya gün yüzüne çıkmış oldu. bu kampanyalar sayesinde eğitim kurumlarında, yalnızca Eğitim amaçlı olarak 3GB bedava internet verilmekte.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörü tarafından hazırlanan 3 gigabyte bedava ücretsiz hediye internet paketi için yapılması gerekenleri alttaki maddeler içerisinde bulabilirsiniz.

13 Mart 2020 Yani bu yazının yayın tarihi itibariyle başlayacak olan bu internet paketi kampanyasından yararlanmak için aşağıdakileri uygulamanız yeterlidir.

  • Türk Telekom operatörünü kullanan hat sahiplerinin 3 GB bedava internet kazanması için Eba yazıp 55 55 numarasını atmaları gerekmekte.
  • Vodafone abonelerinin ise bedava internet paketinden yararlanmaları için hiçbir şey yapmalarına gerek yoktur. Vodafone abonelerine özel olarak 3 GB bedava interneti anında hesaplarına aktarmaktadır.
  • Türk Telekom, Vodafone Bedava 3 GB internet paketini nasıl  alabileceğiniz e dair  bilgileri Yukarıdaki iki maddeden takip edebilir,Turkcell abonelerinin ise bip uygulamasında Eba kanalını takip edip kanalın üzerinde bulunan mesaj gönder ekranına hemen kazan seçeneğini işaretleyip göndermeleri yeterlidir.

Turkcell Türk Telekom bedava internet kazanma hediye internet paketleri için internet adresimizi güncel bir şekilde takip edebilir ve yayınlanan yeni kampanyalardan Anında yararlanabilirsiniz bedava internet bedava sms bedava dakika bedava konuşma ve bedava hediye internet veren uygulamalar için internet adresimizi düzenli olarak kontrol ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir