Bedava 24 GB İnternet Vodafone Hediyesi

Bedava 24 GB İnternet Vodafone Hediyesi 2020

Bedava 24 GB internet Vodafone hediyesi ile 2020 yılında hız kesmeden devam ediyor. Vodafone 12 ay boyunca aylık 2 GB olmak üzere toplamda 24 GB bedava internet hediye olarak kullanıcılarına dağıtmaya devam etmekte. Vodafone’dan şehirlere özel olarak hazırlanan bedava internet kampanyasından şu an için Türkiye’nin 13 şehri yararlanabilmekte. Türkiye’de 13 ilin Vodafone bedava 24 GB internet kampanyasından yararlanabildiği, Vodafone internet sitesinden de duyurulmuştu. Yine tekrar ederek 12 ay boyunca aylık 2 GB bedava internet kampanyası 13 ilde geçerli olduğunu söyleyelim. Bedava internet kampanya dahilinde olabilmek, katılım sağlamak için yapmanız gerekenleri sizlere alt başlıklarda detaylı olarak açıklamaktayız. Bedava internet kampanyasına katılmak ve Vodafone’dan 12 ay boyunca aylık 2 GB olmak üzere hediye internet paketini ücretsiz ulaşmak için size bu yazıyı bilgi metni olarak hazırlamak istedik. Dilerseniz aylık bedava internet adlı başlığınız ile paketimizi ve detaylarını incelemeye adım adım gidelim.

Aylık 2 GB Bedava İnternet

Öncelik olarak Vodafone bedava 24 GB internet hediyesi için şu aşağıdaki 13 şehirde olmanızın gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bu kampanya genişleyip gelişerek farklı hediye ve sürprizlerle Vodafone kullanıcılarına ulaşacaktır. Bedava 24 GB internet paketi için aşağıdaki illerde olmanız gerekiyor.

 1. Diyarbakır
 2. İzmir
 3. Bursa
 4. Kocaeli
 5. Şanlıurfa
 6. Samsun
 7. Konya
 8. Sakarya
 9. Deniz
 10. Balıkesir
 11. Adana
 12. Kayseri
 13. Mersin

Yukarıdaki liste içerisinde bulunan illerde ikamet ediyorsanız Vodafone şubelerinde bedava 24 GB internet kampanyasına katılabilirsiniz. Numaranızı Vodafone’a taşıyarak aylık 2 GB hediye interneti 12 ay boyunca, ayda 2 GB olarak kullanabilirsiniz. Bunun için farklı operatörlerde ki numaranızı faturalı bir hatta taşımak yahut yeni bir Vodafone faturalı hat almakla dahil olabilirsiniz Ayrıca faturasız hattan faturalı hatta geçen vodafone’luların da bu kampanyadan yararlanabileceği açıklanmakta.

Bedava 24 GB İnternet Vodafone Hediyesi 2020
Bedava 24 GB İnternet Vodafone Hediyesi 2020

Bedava İnternet Paket ve Kampanyaları

Vodafone, Turkcell, Avea, TurkTelekom gibi operatörlerin bedava internet paket ve kampanyalarını internet adresimiz içerisinde detaylı olarak bulabilirsiniz güncel ve yeni internet paketleri bedava internet kampanyaları bedava internet hediyelerini de elde edebilmek için web sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. Vodafone bedava 24 GB internet paket kampanyasından, yukarıdaki bilgiler nezdinde yararlanabilirsiniz. Farklı hediye internet paketleri ve farklı hediye kampanyaları için aşağıda ve yukarıdaki alanlardan sayfamız içerisinde gezinebilir ve aradıklarınıza ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone faturalı ve faturasız hatlar için bedava internet kazanma fırsatları farklı kampanyalar dahilinde gelmeye devam ediyor. Vodafone bedava internet kampanyaları bu kategori altında geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Yukarıdaki iller arasında ikamet ediyorsanız bu yazımızın konu başlığı olan bedava 24 GB internet paketi alabilirsiniz. Bunun için yukarıdaki şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone bedava internet paketi 2020 yılında farklı kampanyalar ile Vodafone’lular için gelmeye sürprizlerle tanıştırmaya devam ediyor. Vodafone bedava internet paketleri faturasız ve faturalı hatlar için farklı kampanyalarla gelmeye devam ediyor. Özellikle de Vodafone yanımda uygulaması her hafta hediye internet vermeye devam ediyor uygulamayı indirip yüklemeyi gerçekleştirdikten sonra giriş yapanlara ilk girişlerinde 1 GB hediye internet verilmektedir. Yine uygulama içerisinde bana ne var kampanyasında her pazartesi hediye internet kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir