Bedava Fortnite Hesapları

bedava fortinite hesaplar 2020

Sizlerden gelen istekler devam ediyor ve bizde sürekli hesap arayışları içerisine tam gaz devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere bedava fortinite hesapları listesini paylaşacağız. Bu paylaşacağımız hesap listesi sayesinde sizde bu hesaplardan birine alarak kolaylıkla oyun içinde en iyi hesap sahibi olabilirsiniz. Bu hesaplar değerli Hesap GO ziyaretçileri için paylaşıyoruz ve bu hesapları sadece sitemizde bulabilirsiniz. Bu fortinite hesaplarını sahip olmak istiyorsanız hemen aşağıdaki listeden kolayca alabilirsiniz.

Bedava Fortnite Hesapları 2020 Listesi

Sizler için sürekli olarak oyun hesapları ve kodları paylaşmaktayız. Bu hesap kodları ve oyun hesapları sayesinde sizde en güncel hesapları alarak oyun içinde eşyalar, silahlar alabileceksiniz. Bu yazımızda sizlere fortinite hesapları 2020 listesi paylaşacağız. Bu paylaşacağımız liste sayesinde  hesap alabilirsiniz.  Bu paylaştığımız hesapların çoğunu sizler için satın almaktayız ve hesabı olmayan arkadaşlar için elimizden gelenini yapmaktayız. Sizde bu sayede fortinite üzerinden iyi bir role sahip olacaksınız. Dilerseniz hemen çok istediğiniz hesapları paylaşmaya başlayalım.

Kullanıcı AdıŞifresi
[email protected] Le0nbaba
[email protected] K/lark255
[email protected] lorisman22
[email protected] kolaynn0020
[email protected] deadisland15722121
[email protected] 036693544Hsn
[email protected] şifreyok:)
[email protected] baybalon
[email protected] ethniquepunch
Gökyüzü[email protected] badboyacı369
Gönü[email protected] lordmaket
Sevmek,sövmekgmail.com qdhfamily21
[email protected] naberlan852
[email protected] about1563
azgındayı[email protected] kovnt8744
karadayı[email protected] cixflow33
[email protected] 582yhg96
yarı[email protected] 963147a
kikaldı[email protected] 52836921lamore1572
[email protected] 45678serhat
kodelmaslı@gmail.com 54321mekedenselam
çizbiresakı[email protected] 123568pmc
aptalkası[email protected] maksatOuunn
[email protected] efcn14741
ssmgı[email protected] 1478963258
[email protected] 39852jeyt
[email protected] 6478965

Bu paylaşacağımız fortinite bedava hesap olması ile birlikte aynı zamanda oyun içi paraları’da hesaplar mevcuttur. Bu yukarıda paylaşmış olduğumuz hesaplar şuan hepsi çalışmaktadır. Bu yüzden bu hesapların şifrelerini değiştirmemenizi rica ediyoruz. Bazı arkadaşlar 2 ve 3 adet hesap almak istiyorlar, lütfen herkes ihtiyacı kadarını alsın ve bu paylaştığımız hesaplar sitemizi ziyaret eden kişilerle ortak kullanmanızı öneriyoruz. Eğer bu paylaştığımız hesapların şifreleri değiştirirseniz, şifrelerini tekrar değiştirip sitemizde paylaşmaya çalışacağız. Eğer sizinde fortinite hesabı ihtiyacınız var ise hemen sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Bedava Fortinite Skinli Hesaplar Listesi

Ücretsiz olarak sizlere fortinite skinli hesap paylaşımıda yapmaktayız. Bu hesaplar sayesinde sizde artık oyun içinde skin alabilir ve kullanabilirsiniz. Bu paylaştığımız hesaplar arasında aynı zamanda oyun içi paraları’da mevcuttur. Bu paralar sayesinde sizde silah, skin ve bir çok oyun içi para ile satılan ürünü alabilir ve oyunda iyi bir sıralama elde edebilirsiniz.

Bu paylaştığımız hesaplar sadece sitemizi ziyaret eden arkadaşlar için satın alıp ve sosyal medya üzerinden paylaşılan sitelerden toplayıp sitemizden paylaşmaktayız. Bu satın saldığımız hesapların çalıştığını biliyoruz fakat diğer sosyal medya üzerinden topladığımız hesapların çalıştığını bilmiyoruz. Bu yüzden sizlerin onları teker teker kontrol etmeniz gerekmektedir.

Paylaş ve Kazanimage/svg+xml
Sosyal medya hesabında paylaş ve anında hediyeni al 🙂

Neden Fortinite Hesabı Alamıyorum?

bedava fortinite hesapları 2020
bedava fortinite hesapları 2020

Sitemize gelen yorumlardan anlayacağımız gibi fortinite alamamaktadırlar. Bundan dolayı bizde çok üzgünüz. Sitemize aktif olarak çok ziyaretçi geldiği için bizde sizlere yetişemiyoruz. Sitemiz her geçen gün tanınmaya devam ediyor bu yüzden ister istemez kullanıcı sayısı artıyor ve fortinite hesapları arayışı içerisine giriyoruz. Sitemize eklediğimiz hesapların, kodların tükenmesinin nedeni herkes paylaşıldığı saati beklemektedir. Bu yüzden paylaştığımız anda hemen kodlar tükeniyor. Eğer sizde faydalanmak istiyorsanız sitemizi aktif olarak kontrol edip veya beklemelisiniz. Bol şanslar 🙂


Bir diğer yazımızda Bedava Steam Cüzdan Kodları listesini paylaştık ve hemen inceleyebilirsiniz. Eğer bu paylaştığımız hesaplardan herhangi birini alamadıysanız lütfen yorum paneline “Hesap Alamadım” tarzında bir yorum bırakın ve mail adresinizi yazınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir