Bedava Spotify Premium Hesaplar

Bedava Spotify Premium Hesaplar

Merhabalar, bir çok istek üzerine Bedava Spotify Premium Hesaplar 2020 paylaşacağız. Geçmiş dönemlerde dünyadaki veya ülkemizdeki popüler müzik parçalarını dinlemek için indirmek gerekirken, günümüzde günün 24 saati her tür müziğin dinlenebilmesine olanak sağlayan programlar mevcuttur. En popüler uygulamalardan biri olan Spofity’de çevrimiçi veya çevrimdışı olarak birçok şarkının dinlenebilmesine olanak sağlayan bir müzik platformudur. Bizde sizler için spotify hesabı olmayanlara Spotify premium hesaplar paylaşmaya gayret edeceğiz. Bu hesaplarımız sürekli olarak güncellenecektir.

Bedava Spotify Premium Hesaplar 2020

Spofity hem ücretli hem de ücretsiz bir şekilde şarkı dinlemeye olanak sağlamakla birlikte, ücretsiz uygulamada şarkı aralarına sık sık reklam girmesi ve şarkı değiştirmenin sınırlı olması sebebiyle konforlu bir kullanıma sahip değildir. Ancak bedava spofity Premium hesabı açılması halinde sınırsız ve özgür seçimlerle şarkı dinlemek mümkün olabilmektir.

Spofity Ücretsiz Premium Hesabı Nasıl Açılır?

bedava spotify hesapları
bedava spotify hesapları

Spofity, diğer birçok özel platform gibi hizmetlerini ücretlendirerek kullanıma sunmaktadır. Bu sebeple bu hizmetin herhangi bir şekilde sürekli olarak ücretsiz kullanılması söz konusu değildir. Ancak ücretsiz deneme sürecinde herhangi bir bedel ödenmeden kullanılabilmekte olan Premium uygulaması için Spofity hesabı oluşturmak gerekir. Spofity Premium uygulamasını ücretsiz kullanabilmek için daha önce kullanılmamış bir Spofity hesabını oluşturmak gereklidir.

Paylaş ve Kazanimage/svg+xml
Sosyal medya hesabında paylaş ve anında hediyeni al 🙂

Spofity Ücretsiz Premium Hesabı Nasıl Uzatılır?

Spofity ücretsiz olarak da kullanılabilen bir uygulamadır. Ancak Premium avantajlarından yararlanmak suretiyle reklamsız ve özgürce şarkı dinlemek için aylık belli bir ücret ödenmektedir. 2008 yılından beri sınırsızca müzik dinlemeye olanak sağlayan platformda Premium koşullarını uzatmanın da bir yöntemi mevcuttur. Premium şartlarında Spotify uygulamasını sonsuza dek ücretsiz olarak kullanmak pek mümkün olmasa da, farklı e-posta adresleri veya Facebook hesaplarıyla her zaman yeni bir Spofity hesabı oluşturmak mümkündür. Ancak kullanıcı deneme süresinin bitmesinden önce aboneliğin iptal edilmesi gerekir. Aksi takdirde hesabınıza aylık ödeme talebi yansıtılmaktadır.

Spofity Premium Üyelik Nasıl İptal Edilir?

Tüm dünya müzikleri arasından seçim yaparak sınırsızca dinleme imkânı sunan Premium üyelik, kullanıcı tarafından ücretsiz deneme süresince bedelsiz olarak kullanılabilmektedir. Ancak ücretsiz deneme sürecinin sonuna gelindiğinde paralı üyeliğe geçmek istemeyen kullanıcı üyeliğini iptal etmek zorundadır. Ücretsiz üyelik süresince de spofity uygulamasından yararlanabilmekle birlikte, Premium kullanıcıların sahip olduğu haklardan yararlanılması mümkün değildir. Yani kullanıcı Premium üyeliğini iptal etse bile uygulamayı akıllı telefon veya tabletinde tutmaya devam edebilmektedir.

Spotify Premium üyelik iptali için Spofity web sitesine giriş yapmak gerekiyor. Mobil uygulamalar üzerinden iptali mümkün olmayan üyeliğin iptali için, Öncelikle Spofity.com adresine gidin. Daha sonra ise,

  • Spofity hesabına giriş yapın; https://spotify.com/ tıklayınız.
  • Kullanıcı adınıza tıklayın
  • Karşınıza çıkan menüden “hesap’’ seçeneğini tıklayın
  • Sol menüde yer alan ‘’Üyelik’’ seçeneğini takip edin
  • Karşınıza çıkan sayfadan ‘’değiştir’’ veya ‘’ iptal et’’ seçeneğine tıklayın
  • Açılan sayfada karşınıza çıkan ‘’ Premium’u iptal et’’ seçeneğine basıp üyelik iptali işlemini sonlandırın.

devasa bir şarkı veri tabanına sahip olan Spofity, tamamen yasal olarak şarkı dinlenebilen global bir platformdur. Hem web arayüzü, hem de bilgisayar programı olan Spofity, mobil uygulamalarla da kullanıcıya sürekli ve sınırsız bir şekilde müzik dinleme olanağı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir