Brawl Stars Bedava Elmas Kodları

Brawl Stars Bedava Elmas Kodları

Merhabalar, bu yazımızda sizlere ücretsiz olarak brawl stars elmas kodları paylaşmaya çalışacağız. Bu kodlar sayesinde sizde oyun içi eşya alabilir ve oyunda iyi bir karakter sahibi olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere oyunda satılan elmas parayla’dır ve bizde sizler için güncel olarak oyun kodları ve hesaplarını paylaşıyoruz. Eğer sizinde ihtiyaçlarınız var ise bizlere yorum panelinden bildirebilirsiniz.

Brawl Stars Bedava Elmas Kodları 2020

Bu paylaşacağımız kodlar sayesinde sizlerde dilediğiniz gibi oyun içi hediyeler alabileceksiniz. Paylşacağımız kodları değerli ziyaretçilerimiz için satın alıp ve sitemizde paylaşmaktayız. Bu kodların bazılarını sosyal medya üzerinden sizler için araştırıp sitemizde paylaşıyoruz ve bazılarını’da bizler satın almaktayız. Sizlere sürekli olarak güncel kodları paylaşmaktayız. Bu paylaşacağımız liste kesinlikle hepsi çalışmaktadır. Sizler için bir diğer yazımızda Brawl Stars bedava Hesapları paylaştık ve sizde hemen kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz hemen aşağıda bu kodları paylaşmaya başlayalım.

Brawl Stars Elmas Kodları (Her gün yenilenir)
PX9F8-GJ3M7-SJV78
XW0DI-KKQGR-892KX
TVY43-XGC24-XRKKM
2TJLY – 9GRDZ – YMN21
A8TVY – 2E7SE – UW5VB
G4S39 – KRP3E – QS4U8
LG8UV – O0R7G – GP69S
GHS09 – VML4U – PNTWW
7UGC3 – 5SXBZ – QGU3S
FXBVJ – 5U6Eİ – FJ5UT
GZ953 – FWQ27 – 6O90Q
ZX7İW – BSCC1 – 6GSNM
BMDPA-9G8FD-SSG85
BAB4G-4G8A1-HRRE9
BBV4C-ASW2Q-BVC88
CMBFS-V24K3-HKFG9
BNS34-BFV45-NFDJV
VCXD1-BFDA6-VBXC4
44SAB-BD4SD-D4SD5
VDS54-T3Y23-MGO44
329DS-ZXE32-NKTM3

Bu yüzden bu hesapların şifrelerini değiştirmemenizi rica ediyoruz. Bazı arkadaşlar 2 ve 3 adet hesap almak istiyorlar, lütfen herkes ihtiyacı kadarını alsın ve bu paylaştığımız hesaplar sitemizi ziyaret eden kişilerle ortak kullanmanızı öneriyoruz. Eğer bu paylaştığımız hesapların şifreleri değiştirirseniz, şifrelerini tekrar değiştirip sitemizde paylaşmaya çalışacağız. Eğer sizinde brawl stars kodları ihtiyacınız var ise hemen sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Brawl Stars Bedava Elmas Kodları 2020
Brawl Stars Bedava Elmas Kodları 2020

Brawl Stars Kod Üretici

Eğer sizde yukarıdaki listeden brawl stars alamadıysanız hiç merak etmeyin, sizlere aşağıdaki brawl stars hesap ile rahatlıkla kodunuzu alabileceksiniz. Bu üretici sayesinde brawl stars hesaplarnı üreterek sizde rahatlıkla brawl stars alabileceksiniz.

Bu paylaştığımız hesaplar kesinlikle Hesap GO ailesine aittir. Bu yüzden bu hesapları başka yerde paylaşamazsınız. Bu hesapları sizler için sürekli olarak yenileyeceğiz. Dilerseniz hemen sizde yukarıdaki listeden ücretsiz olarak elmaslı hesapları sizde alabilirsiniz.

Paylaş ve Kazanimage/svg+xml
Sosyal medya hesabında paylaş ve anında hediyeni al 🙂

Neden Brawl Stars Elmas Alamadım?

Sitemize gelen yorumlardan anlayacağımız gibi brawl stars alamamaktadırlar. Bundan dolayı bizde çok üzgünüz. Sitemize aktif olarak çok ziyaretçi geldiği için bizde sizlere yetişemiyoruz. Sitemiz her geçen gün tanınmaya devam ediyor bu yüzden ister istemez kullanıcı sayısı artıyor ve brawl stars arayışı içerisine giriyoruz. Sitemize eklediğimiz hesapların, kodların tükenmesinin nedeni herkes paylaşıldığı saati beklemektedir. Bu yüzden paylaştığımız anda hemen kodlar tükeniyor. Eğer sizde faydalanmak istiyorsanız sitemizi aktif olarak kontrol edip veya beklemelisiniz. Bol şanslar 🙂


Eğer hesap alamadıysanız bizlere yorum panelinden “Hesap Alamadım” yazın ve bir adet e-posta adresi ekleyin sizlere ücretsiz olarak hesap gönderelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir