Öğrencilere EBA Mobil 3 GB Hediye İnternet Paketi

Öğrencilere EBA Mobil 3 GB Hediye İnternet Paketi

Öğrencilere Turkcell EBA mobil 3 GB hediye internet paketi 2020 yılında coronavirus sebebiyle ücretsiz olarak verilmektedir. Turkcell, Vodafone, Turk Telekom gibi operatörler tüm dünyayı saran Corona virüs salgını nedeniyle eğitimlerin tatil edilmesine, 3 GB bedava internet paketi ile destek sunmaya başladılar. Tatil boyunca öğrencilerin derslerinden geri kalmamaları için EBA Mobil 3 GB bedava internet dağıtılmaktadır. Turkcell öğrenciler için Eba mobil uygulamasında geçerli Turkcell 3 GB bedava internet paketini BİP kanalını takip ederek elde edebilirsiniz.

EBA 3 GB İnternet Vodafone Nasıl Yapılır?

EBA Mobil 3GB İnternet hediye olarak elde etmek için bir şey yapmanıza gerek yoktur. Eba 3 GB internet paketi Vodafone operatöründen nasıl kazanılır nasıl yapılır diyenler için bu açıklamayı da ilave etmemiz gerekmektedir. Vodafone hat sahipleri, Hat sahibi öğrenciler Eba uygulamasında geçerli 3 GB internet paketini almak için yalnızca hatlarını açık tutmaları yeterlidir. Vodafone almış olduğu kararlar ile tatil süresi boyunca öğrenciler için 3 GB ücretsiz internet paketini otomatik olarak tanımlayacaktır. Vodafone hat kullanan öğrenciler hediye internet paketini eğitim için kullanabilecekler. Yine Vodafone bedava internet paketi kazanma yolları için resmi internet sayfasını düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Güncellemeler ile hazırlanan bedava internet paketi bedava kampanyalar bir sonraki konularımız içerisinde de yer alacaktır.

EBA Mobil 3GB İnternet
EBA Mobil 3GB İnternet

Korona Virüs Hediye 3 GB Öğrenci İnternet Paketi

Eba 3 GB bedava internet Ne zamana kadar geçerli gibi sorularınıza da bu konu içerisinde değerlerimizde faize olacağını düşünmekteyiz. Bilineceği üzere Kovid-19 olarak isimlendirilen coronavirüs salgını sebebiyle öğrencilerin eğitimlerini alabilmeleri ne operatörlerin getirdiği 3 GB bedava internet paketi 22 Şubat 2021 yılına kadar geçerliliğini koruyacaktır.

EBA Ücretsiz İnternet Vodafone

Eba ücretsiz internet Vodafone hat sahibi öğrencilere eğitimleri için 3 GB bir paket olarak verilmektedir. 3 GB bedava internet paketinin verilme sebebini yukarıdaki ilk satırlarda söz etmiştik. Millî Eğitim Bakanlığı tarafından alınan karar ile eğitimlerin (ilk, ortaokul, lise) 1 hafta tatil edilmiştir. Üniversiteler için bu tatil süresi 3 hafta olarak kararlaştırılmıştır. Tatil boyunca Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Sosyal Eğitim Platformu içerisinde öğrencilere 7/24 online eğitim verilecektir.

EBA Hediye Bedava İnternet Kazanma

Eğitim Bilişim Ağı yani diğer bir ismi ile EBA hediye bedava internet kazanma şansını öğrencilere Türkiye’deki tüm operatörler sağlamaktadır. İlerleyen süreçte duruma göre bedava internet paketi uzatılabilir yahut farklı kampanyalar altında hediyeler verilebilir. Şu an için Eba hediye bedava internet paketini Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi operatör sahibi öğrenciler ücretsiz bir şekilde elde edebilir.

Turk Telekom Bedava İnternet Paketi Kazanma

Turk Telekom bedava internet paketi kazanmanız için 2020 yılında dünyayı kasıp kavuran Corona virüs salgını ile tekrardan farklı bir kampanya ile karşınızda. Virüs salgınının önüne geçilebilmesi için tedbir amaçlı Okulların tatil edilmesine karar verildi. Bu karar ile öğrenciler Eba Bilişim Ağı üzerinde online eğitim alabilecek. Bu eğitimlerin tüm öğrenciler tarafından takip edilebilmesi için bedava 3 GB hediye olarak internet paketi verilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri EBA

Vodafone bedava internet paketleri Eba uygulamasında geçerli olmakla öğrenciler yalnızca bu sosyal Eğitim Platformu içerisinde online derslere katılabilmek maksadıyla kullanabilmektedir. Eba 3 GB bedava internet paketi nedir gibi sorularınızın da bu başlıklar içerisindeki bilgilerin cevap getireceğini umuyoruz.

Uygulama Harici Bedava 3 GB İnternet Paketi Nasıl Kazanılır?

Tüm operatörler ortak bir kanal üzerinden bedava 3 GB internet paketi vermektedir.

Vodafone için hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmaz iken Turkcell operatöründe ise BİP uygulamasında EBA kanalını takip ederek 3 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Uygulamalar haricinde bedava 3 GB internet paketini kazanmak için EBA yazıp 5555 numarasına gönderebilirsiniz. Tüm operatörlerde bu geçerlidir.

  • Turkcell internet kazanma SMS ile: EBA yaz 5555 gönder.
  • Vodafone bedava internet SMS ile: EBA yaz 5555 yolla.
  • TurkTelekom bedava interneti SMS ile: EBA yazarak 5555 gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir