Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük şirketler tarafından yapılan kampanyaların en önemli hedeflerinden biri, kullanıcı ile firma arasında aidiyet duygusu yaratmaktır. Türkiye’nin en eski ve güçlü GSM şirketlerinden biri olan Türkcell’de farklı dönemlerde yaptığı kampanyalarla her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır. Özellikle gençler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları farklı müşteri guruplarına yönelik olarak sıklıkla düzenlenmektedir.

Turkcell Müşterilerine Sunulan Bedava İnternet Paketi Uygulamaları

Türkcell tarafından özellikle gençlere yönelik olarak yürütülen kampanyalar sayesinde internetin daha özgür bir şekilde kullanılması mümkün hale gelmektedir. Bazı kampanyalar dönemsel olarak geçerli olmakla birlikte, hazır kart veya faturalı kullanıcıların faydalanmasına yönelik olarak Türkcell tarafından klasik haline dönüşmüş bulunan kampanyalar da mevcuttur.

  • Türkcell Hediye Havuzu
  • Türkcell Genç Uygulaması
  • Sürpriz Nokta Uygulaması
  • Doğum Günü Uygulaması
  • Toplantıdayım Uygulaması
  • 4,5 G Salla Kazan Uygulaması

Turkcell Hediye Havuzu İle Bedava İnternet

Haftalık 5GB bedava internet paketine varan hediyeler kazanmak için Türkcell kullanıcısının operatör tarafından sağlanan hediye uygulamasını indirmesi yeterlidir. Türkcell tarafından gönderilen şifreyle giriş yapıldıktan sonra hediye havuzu seçeneğini tıklayarak kampanyaya dâhil olunmaktadır.

Turkcell Genç Uygulaması İle Bedava İnternet

Gençlerin interneti daha özgürce kullanmasına katkı sağlamak adına yapılan kampanyaya katılım sağlayan her kullanıcı 1GB bedava internet kullanım hakkı kazanmaktadır. Uygulamadan yararlanmak için, BİP uygulamasını indirmek ve kişiye özel şifre ve kullanıcı adıyla giriş yapmak gerekir. Türkcell tarafından SMS yoluyla müşteri hattına tanımlanan hediye internet paketi, BİP uygulamasına girdikten sonra GNÇ1GB yazılması halinde kazanılabilmektedir.

Sürpriz Nokta Uygulaması

Kullanıcılıların Türkcell tarafından önceden belirlenmiş olan noktalarda bulunmaları halinde kazanabildikleri bir hediye paketidir. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için öncelikle Türkcell tarafından geliştirilmiş bulunan BİP mobil uygulamasını indirmek gerekir. Sürpriz nokta hizmetinin etkinleştirilmesi sonrasında kullanıcı konum bilgilerine erişim izni vererek Türkcell tarafından kullanıma sunulan hediyelerden yararlanabilmektedir.

Doğum Günü Uygulaması İle Bedava İnternet

Herhangi bir işlem gerektirmeden hediye internet paketi kazandıran bu uygulama, kullanıcıların doğum günlerinde verilmektedir. Türkcell tarafından uygulamaya konulan sosyal sorumluluk projelerinden biri olan doğum günü hediyesi, SMS ve internet paketleri şeklinde kullanıcı hesabına tanımlanmaktadır.

Toplantıdayım Uygulaması İle Bedava İnternet

Her hafta yenilenerek sürdürülen bu kampanyaya katılım sağlamak için, kullanıcının 6TL karşılığında edinilebilen toplantıdayım uygulamasın indirmesi gerekir. 7 gün kullanılabilen 1GB internet hediyesini almak için 2200 numaraya TOPLANTI yazarak mesaj göndermek yeterlidir.

4,5 G Salla Kazan Uygulaması İle Bedava İnternet

Bedava konuşma, SMS ve bedava internet sağlayan 4,5 G salla kazan, Türkcell mobil uygulaması üzerinden haftalık olarak düzenlenen kampanyalardan biridir. Türkcell kullanıcılarına farkı hediyeler dağıtan bu kampanya her Cuma günü yenilenen hediyelerle sürdürülmektedir. Hediyelerin kazanılması için Türkcell’e gönderilen SMS sonrasında kullanıcı hattına tanımlanan hediye, 1 hafta süreyle kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir