Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Herkese merhaba bugün sizler için sitemiz üzerinde Vodafone İnternet paketlerini paylaşacağız. Sizde İnternet sitemizi takip ederek rahatlıkla Vodafone’nin yaptığı İnternet kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

İnternet kullanıcı sayısının artmasının en önemli nedenlerinden biri, akıllı cep telefonlarının daha yaygın bir şekilde kullanılıyor olmasıdır. Birbiriyle rekabet eden ve daha fazla kullanıcıya ulaşmak isteyen GSM operatörleri de farklı kampanyalar düzenleyerek kendi pazarlarını geliştirmek amacındadır. Türkiye’nin en geniş kapsama alanına sahip GSM şirketlerinden biri olan Vodafon, düzenli aralıklarla duyurulan kampanyalar kapsamında kullanıcılarına bedava internet taahhüdünde bulunmaktadır. Özellikle 4,5 G uygulaması sonrası internet paketi ihtiyacının karşılanmasına yönelik kampanyalar düzenleyen Vodafon, bazı uygulamalara katılım sağlayan kullanıcılara farklı miktarlarda bedava internet hediye etmektedir.

Vodafon Kullanıcılarına Yönelik Bedava İnternet Paketi Yöntemleri

vodafone yanımda internet kazanma
vodafone yanımda internet kazanma

Vodafon tarafından duyurulan birçok farklı kampanyaya katılarak bedava internet kazanılması mümkündür. Ancak bazı yöntemlerin dönemsel olduğu göz önünde bulundurularak zamanında katılım sağlanması gerekir. Bedava internet paketi kazanma yöntemleri arasında,

  • Vodafone Yasal E-Fatura
  • Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet
  • Play Store’da Vodafone Self Servis Uygulaması
  • Pazartesi TL Yükle Uygulaması İle Bedava İnternet Paketi
  • Vodafone Freezone ile Bedava İnternet

Vodafone Yasal E-Fatura

Faturalı müşterilere yönelik olarak düzenlenen kampanyaya katılarak bedava internet kazanmak için, faturalı kullanıcının faturasını e- fatura ya da SMS faturaya taşıması gerekir. Böylece 15 günlük sürede kullanılmak kaydıyla 1 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bu kampanyadan yararlanmak için vodafon hattından E-FATURA boşluk e-posta adresi yazmaları veya SMS fatura yazarak mesajın 7000’  gönderilmesi yeterlidir.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet

IOS ve Android cihazlardan indirilen Vodafone yanımda uygulamasının haftalık internet bölümünden indirilmesi durumunda bedava 2 GB internet kazandırmaktadır. Hemen sizde vodafone yanımda uygulamasına girerek birbirinden sürpriz hediyeler sizi beklemektedrir.

Play Store’da Vodafone Self Servis Uygulaması ile Bedava İnternet

Vodafon kullanıcılarına bedava internet paketi kazandıran yöntemlerden biri de, Vodafone self servis uygulamasının Play Store’dan indirilmesidir. Vodafonun bu uygulamaya teşvik vermesinin temel amacı, bu uygulamanın daha fazla kişi tarafından kullanılmasını sağlamaktır.

Pazartesi TL Yükle Kampanyası İle Bedava İnternet

Faturası hatlara yönelik olarak düzenlenen kampanya, 26 yaş ve altındaki kullanıcılara yönelik olarak sunulan bir hediye kampanyasıdır. Pazartesi günleri yapılacak olan 30 TL ve üzeri yüklemelerde 2 GB bedava internet taahhüt edilmektedir.

Vodafone Freezone İle Bedava İnternet

Aynı gün içerisinde kullanılmak üzer 4GB bedava internet kazandıran bu uygulama, sadece freezone üyesi olan 26 yaş altı kullanıcılara yöneliktir.

Tüm bu uygulamaların dışında, akıl küpü tarifesindeki kullanıcılara özel olarak düzenlenen Vodafone yedek uygulaması 3 defayla sınırlı olmak kaydıyla 500 MB bedava internet kazandırmaktadır. Ayrıca geleneksel yükle kazan kampanyasına katılım sağlayan müşteriler 1GB bedava internet paketine sahip olabilmektedir. Vodafon’dan 2GB bedava internet kazandıran bir diğer kampanya da, 4,5 G kullanıcısı olan müşterilere yöneliktir. 4,5 G yazıp 4545’e gönderen kullanıcılara 1 ay geçerli olmak üzere 2GB bedava internet kullanım hakkı verilmektedir.


Önerilen Yazılar;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir